Наше місцезнаходження:

Львів - культурна столиця України!

Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. 


Views: 481

Новий рік 2017!

 26 грудня 2016 року Сторожинецький коледж відсвяткував свято Нового Року-2017! Чудова атмосфера, цікаві конкурси, гарні подарунки. 


Views: 463

Поїздка в Яремче 2016

 18 вересня 2016 року відбулася поїздка до міста Яремче. Насамперед це край мальовничих пейзажів, дзвінки водоспадів і звуків трембіти. Це земля гуцулів, що довгі роки була відрізана від зовнішнього світу гірськими хребтами, яка залишила у студентів море вражень та чудових спогадів!


Views: 467

Новий рік 2016!!

 25 грудня студенти коледжу святкували закінчення сесії та провели новорічні змагання... детальніше читайте у відповідній статті у розділі "Новини"


Views: 497

День Вишиванки 2015

 21 травня  - Всеукраїнський День вишиванки. Сторожинецький коледж університету "Україна" також не залишився осторонь проблеми відродження та розвитку національних традицій.

Детальніше у відповідній статті у розділі "Новини"->


Views: 629

8 березня 2013

Святкування студентами та викладачами коледжу Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Подробиці можна прочитати у відповідній статті у розділі "Новини"


Views: 726

День вишитої сорочки 2013

16 травня Всеукраїнський День вишиванки. Сторожинецький коледж університету "Україна" також не залишився осторонь проблеми відродження та розвитку національних традицій. 

Читати статтю повністю...


Views: 847

А у нас чистота і порядок!

Для покращення естетичного вигляду території коледжу 26 квітня 2013 року було проведено день благоустрою. Детальніше почитайте у відповідній статті в розділі "Новини"


Views: 717

Гості нашого коледжу

       На запрошення адміністрації до Сторожинецького коледжу університету "Україна" в січні місяці 2014 року приїхало декілька студентів із Полтавського інституту економіки і права.
      Також були відвідини Карпатських перевалів. Студенти милувалися та захоплювалися красою гір та вічнозелених лісових красунь.

       Детальніше Ви можете ознайомитися у розділі "Новини".


Views: 640
Перехід до вікна зв'язку із адміністрацією Сторожинецького коледжу унiверситету "Україна"
Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"