Наше місцезнаходження:

Всі новини буковини
БукІнфо - новини буковини

8 березня – початок весни із святом у душі!


      Шановні жінки,

       щиро вітаємо Вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

       За доброю традицією з цим святом приходить весна. Жінка,  як і весна, несе у світ життя, любов, ніжність та турботу.

       Щиросердечно вітаючи всіх з Міжнародним жіночим днем, низько вклоняємося вам, дорогі матері, дружини, сестри, доньки, колеги, від усього серця дякуємо, що ви завжди поруч з нами.

Чоловічий колектив коледжу.

 

З нагоди свята 7 березня в коледжі відбувся святковий вечір.  Директор коледжу, Горюк Павло Дмитрович, побажав жінкам і дівчатам навчального закладу злагоди на роботі і в сім’ї,

взаєморозуміння та звичайного людського щастя.

Під час свята проводились різноманітні конкурси. Створювали святкову атмосферу і змагалися 3 команди: команда 1-го курсу під назвою «Дівчатка», 2-го курсу із назвою «Кльові дівчата», а також найбільш досвідчена команда третьокурсників – «Сучасні дівчата». Оцінювало виступи команд «суворе та справедливе» журі, до складу якого увійшли директор Горюк Павло Дмитрович, Мінтенко Гарафіна Георгіївна та Красовська Еопольда Владиславівна. Члени журі виставляли бали за конкурсні виступи та слідкували за дотриманням правил конкурсів, запобігали нечесній грі. 

Першим конкурсом було представлення команд – оголошення назви, девізу, привітання та зовнішнього вигляду.

На наступний конкурс було запрошено справжніх танцюристів. З кожної команди було обрано пару і прив’язано до ноги партнера повітряну кульку. Під час танцю пари повинні були вберегти свою кульку та пробити чужу. Ох і веселий получився танець! Так каблуками вибивали, що аж кульки постріляли CoolKiss

Після цього команди розважали присутніх театралізованою піснею про маму. Кожна команда висвітила своє бачення тієї пісні, яку вони обрали.

Наступним був конкурс на найкращу господиню: кращі ґаздині наввипередки одягали фартухи, підв’язувалися хустинкою та перебирали гречку від рису. Допоки проходив цей конкурс, інші представники команд декламували вірші про весну та 8 березня.

Цікавим дійством стало змагання на кращу «майбутню маму»: дівчатам запропонували на швидкість запеленати ляльку та проспівати колискову. Опісля цього господиням довелося годувати своїх мужчин. Із зав’язаними очима необхідно було нагодувати кашею хлопця із своєї команди.

Слідом за ситним обідом дівчата почали чепуритися до наступного конкурсу: «найкраща зачіска та костюм». Нашим модницям було запропоновано підібрати на свій розсуд зачіску, одяг та дати відповідні коментарі, як от для якого випадку доречне таке вбрання та чому саме така зачіска…

На завершення кожна команда виконала пісню на тематику весни та кохання. На цій оптимістичній ноті було завершено конкурсну програму і за справу взялося поважне журі. Кожен суддя виступив із привітанням та дав свою оцінку командам і окремим учасникам, крім того за всі конкурси командам нараховувалися бали. Порадившись та підсумувавши результати, журі оголосило переможців. Перше місце зайняла команда 2-го курсу, друге місце дісталося команді 1-го курсу, а третє почесне місце посіла команда третьокурсників.

Завершенням урочистостей святкування Жіночого дня стало вітання студентами жінок-викладачів та завершальна пісня «дівчина-весна», яку всі гуртом співали. Щасливі студенти вітали один-одного, ділилися враженнями від святкування та планами на вихідні.

Більше фото...

 

Перехід до вікна зв'язку із адміністрацією Сторожинецького коледжу унiверситету "Україна"
Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"