Наше місцезнаходження:

Всі новини буковини
БукІнфо - новини буковини

А у нас - чистота та порядок!


     Для забезпечення належного санітарно-гігієнічного та естетичного утримання території коледжу 26 квітня 2013 року проведено день благоустрою.

     До акції були залучені студенти І-ІІІ курсів. Частина студентів займалися упорядкуванням аудиторій та прибиранням внутрішніх приміщень коледжу. Вони вимили вікна, парти, класні дошки, а також прибрали аудиторії та коридори. 

     Інша частина активного студентства працювали на свіжому повітрі. Тут роботи вистачило на всіх бажаючих. Адже необхідно було на подвір’ї згребти тогорічне опале листя, суху траву, обкопати наявні насадження. Дівчата, як справжні господині поралися на клумбах: перекопали та розрихлили землю, висадили багаторічні квіти, посіяли чорнобривці та айстри. Було проведено комплекс робіт по озелененню території навчального закладу. Студенти висадили близько 30 саджанців червоної горобини та 10 туй.

     Усі потрудилися на славу. Як справжня молодь під час роботи студенти ще й встигли повеселилися. Це ж така прекрасна можливість пожартувати один над одним, хлопцям позалицятися до дівчат.

     Варто відзначити особливу активність студентів першого курсу. Саме вони працювали найзавзятіше та задавали рухливий темп і веселий настрій всім «трудящимся».

Більше фото...

Перехід до вікна зв'язку із адміністрацією Сторожинецького коледжу унiверситету "Україна"
Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"