Наше місцезнаходження:

Всі новини буковини
БукІнфо - новини буковини

З днем студента 2014!


      В далекому і похмурому 1939 році 17 листопада студенти із Праги вийшли на протест проти нацистської окупаційної влади в Чехословаччині. Ця мирна хода молоді була жорстого розстріляна і розігнана загарбниками. Вже у 1941 році студентські організації по всьому світу домовилися відзначати цей день як День Студентства, адже саме вони є найбільш прогресивною ланкою суспільства, які готові боротися і помирати за ідею, за надію на краще майбутнє.

 

      17 листопада щорічно вся молодь України відзначає День Студента. Їх заступницею і покровительку, яку також вшановують в цей день є Св. Тетяна. Також було згадано і професійне свято наших майбутніх фахівців - День працівника соціальної сфери.

      Дівчата-третьокурсниці підготували програму проведення цього заходу. Ведучими виступили Мартинюк Регіна та Лисак Наталя. Для урочистого привітання студентського колективу слово надали заступнику директора Мінтенко Гарафіні Гергіївні. 

      Завідувач денного відділення коледжу Красовська Еопольда Владиславівна зачитала святковий наказ по Сторожинецькому коледжу університету "Україна". В наказі оголошували про прийняття в дружню студентську родину першокурсників та другокурсників, які цого рогу вступили на навчання до нашого навчального закладу. 

      Окремо в наказі з нагоди Дня студента відзначили гамотами активних та старанних студентів коледжу: 

- Гораш Катерину Мірчівну

- Боклач Таїсія Вячеславівна

- Мартинюк Регіна Радівна

- Лисак Наталія Олександрівна

      Обласний департамент освіти Чернівецької обласної державної адміністрації нагородив за особливі досягнення у навчанні та активну участь в житті громади студентку 3 курсу Кащенко Юлію Олексіївну.

      Ми такрож приєднуємося до всіх привітань і хочемо побажати вказаним студентам і тим, хто разом із ними навчається досягти поставленої мети, здобути професію та знайти своє місце під сонцем в житті!

      Далі ведучі проводили різноманітні конкурси із студентами та викладачами, декламували вірші та співали пісень. Свято вийшло на славу!

Слава Студентству! Слава Україні! Героям Слава!

DenStud_1 DenStud_2 DenStud_3 DenStud_4 DenStud_5 DenStud_6 DenStud_7 DenStud_8 DenStud_9 DenStud_10 DenStud_11 DenStud_12 DenStud_13

Перехід до вікна зв'язку із адміністрацією Сторожинецького коледжу унiверситету "Україна"
Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"