Наше місцезнаходження:

Про коледж


Сторожинецький коледж створений на базі Чернівецького регіонального центру дистанційного навчання університету «Україна», який розпочав свою діяльність як відокремлений структурний підрозділ в 2004 році на підставі спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України від 02.07.2003 р. № 432-36 «Про проведення педагогічного експерименту з дистанційної форми навчання в регіонах України» та наказу базового вищого навчального закладу від 27.08.04 р. №28-д «Про створення Чернівецького регіонального центру дистанційного навчання». Структурний підрозділ включений до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (довідка Головного управління статистики в м. Києві від 09.12.204 р №15813). Статут і Установчий договір Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (ВМУРоЛ «Україна»), зареєстровані Подільською районною державною адміністрацією м. Києва 29.12.2004 р. № 10711050009000579.

 

Сторожинецький коледж Університету "Україна"

Вибір професії є одним із найвідповідальніших кроків у житті людини. Адже займатися справою, що тобі до вподоби, – це передумова щасливого та повноцінного буття. Разом із тим спеціальність повинна бути, як кажуть, на часі, тобто відповідати вимогам і потребам сьогодення.

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ -   філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", готує фахівців саме актуальних професій. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» – це вищий навчальний заклад недержавної форми власності IV рівня акредитації, заснований у 1998 році.

 

Сторожинецький коледж – навчальний заклад для різних студентів: сильним пропонуємо багато цікавої дослідницької і творчої роботи, тим, кому потрібна підтримка, – увагу, турботу та індивідуальний підхід.

 

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!

Перехід до вікна зв'язку із адміністрацією Сторожинецького коледжу унiверситету "Україна"
Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"